Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ANIOŁ"

Polecamy Państwu najtańszy sposób zaopatrzenia chorego w niezbędny sprzęt rehabilitacyjny, który pomoże przezwyciężyć trudności związane z chorobą lub niepełnosprawnością. Służymy pomocą wtedy, gdy nieopłacalne jest kupowanie kosztownych urządzeń, które po pewnym czasie staną się niepotrzebne.

Polecamy

Zaopatrujemy chorego w niezbędny sprzęt rehabilitacyjny, który pomoże przezwyciężyć trudności związane z chorobą lub niepełnosprawnością.


Pomagamy

Służymy pomocą wtedy, gdy nieopłacalne jest kupowanie kosztownych urządzeń, które po pewnym czasie staną się niepotrzebne.

Doradzamy

Zapewniamy fachową poradę dotyczącą wyboru potrzebnego sprzętu, transpotr, montaż i obsługę techniczną.


Nasze zasoby!

Polecamy sprzęt rehabilitacyjny taki jak: łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem, wózki inwalidzkie (tradycyjne i elektryczne), podnośniki pacjenta oraz sprzęt wspomagający taki jak: balkoniki, kule trójnogi, materace przeciwodleżynowe, schodołazy itp.

Nowoczesne i funkcjonalne

Zapewniamy TRANSPORT!

Oferujemy Państwu wypożyczenie wraz z dowozem i montażem sprzętu rehabilitacyjnego na terenie Bielska-Białej oraz poza terenem miasta.

Reklama

Serwis INFOEXPRESS poleca tanie strony intrenetowe. Domena w I roku gratis! Serwis INFOEXPRESS poleca naprawy sprzętu komputerowego. Sieci i przyłącza gazowe, wodne i kanalizacyjne. Wiertnica, minikoparka Bielsko-Biała Skup katalizatorów ceramicznych i metalowych, filtrów FAP i DPF - szybka wycena - najlepsze ceny!

Przewóz osób niepełnosprawnych!

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu transportu osób niepełnosprawnych na terenie Bielska-Białej, Śląska i pozostałych częściach kraju.

Zadzwoń lub napisz do nas tel. 608384431